ترکیب متفاوت استقلال نکونام برابر نفت آبادان ، جایگزین های قائدی و محبی در اولین بازی فصل

به گزارش آسانسور، از میان خریدهای نو، تنها حضور آرمین سهرابیان در ترکیب اصلی قطعی است و در ساعات پیش رو، کادرفنی درخصوص شرایط مهرداد محمدی تصمیم گیری می نماید

ترکیب متفاوت استقلال نکونام برابر نفت آبادان ، جایگزین های قائدی و محبی در اولین بازی فصل

به گزارش آسانسور پایان زمان برگزاری نخستین ملاقات استقلال در فصل نو رقابت های لیگ برتر رسید. آبی پوشان امشب در گرمای آبادان باید با صنعت نفت روبرو شوند که البته جواد نکونام انتخاب های زیادی برای چینش یازده بازیکن ابتدایی خود ندارد.

از میان خریدهای نو، تنها حضور آرمین سهرابیان در ترکیب اصلی قطعی است و در ساعات پیش رو، کادرفنی درخصوص شرایط مهرداد محمدی تصمیم گیری می نماید. با این حال، بخش اعظم نفرات اصلی را بازیکنان فصل قبل تشکیل می دهند.

سیدحسین دوباره در ترکیب اصلی

کاپیتان استقلال که یک بار دیگر با انتشار استوری در صفحه شخصی از تیم خداحافظی نموده بود، دوباره به جمع شاگردان نکونام بازگشت و امروز بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بندد. او رقیب سرسختی به نام خالدآبادی دارد و قصد ندارد با اشتباه در بازی های این فصل، جایگاهش را از دست بدهد.

زوج آرمین - مرادمند در خط دفاع

پس از جدایی عارف از استقلال، حالا آرمین سهرابیان در خط دفاعی به زوج مرادمند تبدیل شده است. این بازیکن پس از چند فصل دوری از جمع آبی پوشان، یک بار دیگر فرصت بازی با این تیم را به دست آورده است.

صالح و جلالی در راست و چپ

با توجه به کمبود بازیکن در پست وینگر و دفاع راست، نکونام ناچار است تا از حردانی در پست مدافع استفاده کند. ضمن اینکه در سمت چپ نیز جلالی قرار است از ابتدا به میدان برود.

زبیر به جای روزبه محروم

با توجه به محرومیت روزبه چشمی، حالا زبیر نیک نفس باید در ملاقات امروز جای خالی او را پر کند. در خط میانی نیز سعید مهری غایب است و مهدی مهدی پور جانشین او شده است. آرش رضاوند نیز به مانند همواره در مرکز میدان بازی می نماید.

یامگا و بابایی در نقش قایدی و محبی

با توجه به جدایی مهدی قایدی و محمد محبی، حالا نکونام کار سختی برای یافتن جانشین مناسب برای این دو بازیکن بوشهری دارد. در نخستین بازی فصل، کوین یامگا در پست وینگر راست بازی می نماید. در صورت ناآماده بودن محمدی، این پیمان بابایی خواهد بود که بازی را از ابتدا آغاز می نماید.

ارسلان امید اول گلزنی

تک مهاجم تیم نکونام در بازی امروز نیز یک بازیکن باتجربه است. ارسلان مطهری یک فصل دیگر را نیز در استقلال تجربه خواهد نمود و او امروز در نوک خط حمله به میدان می رود.

ترکیب احتمالی استقلال برای ملاقات برابر صنعت نفت:

سیدحسین حسینی - آرمین سهرابیان - محمدحسین مرادمند - صالح حردانی - ابوالفضل جلالی - زبیر نیک نفس - آرش رضاوند - مهدی مهدی پور - کوین یامگا - پیمان بابایی - ارسلان مطهری

منبع: همشهری آنلاین

به "ترکیب متفاوت استقلال نکونام برابر نفت آبادان ، جایگزین های قائدی و محبی در اولین بازی فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب متفاوت استقلال نکونام برابر نفت آبادان ، جایگزین های قائدی و محبی در اولین بازی فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید