سعادتمند: در عصبانیت بیشتر مشت می خوریم، مجیدی: باید سایپا را ببریم

به گزارش آسانسور، مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید در کنار فرهاد مجیدی، کادر مربی گری و بازیکنان ایستاده است.

سعادتمند: در عصبانیت بیشتر مشت می خوریم، مجیدی: باید سایپا را ببریم

به گزارش آسانسور، احمد سعادتمند در حاشیه تمرین امروز استقلالی ها اظهار کرد: خیلی دوست ندارم به تمرین یا رختکن بیایم و مزاحم بازیکنان شوم و وقت کادرفنی را بگیرم ولی واجب بود که بگویم ما همه کنار بازیکنان تیم هستیم. همه یک تیم هستیم و در یک کشتی سوار شدیم و اگر مسئله ای پیش بیاید همه باید باهم این مشکل را حل کنیم. من اگر به اهواز آمدم تنها برای این بود که کنار بازیکنان باشم.

او ادامه داد: همه ما می دانیم اگر داور یک مقدار مماشات می کرد قطعا با سه امتیاز کامل بیرون می آمدیم. نمی خواهم به بازی قبل اشاره کنم اما باید بگویم همه شما به هر حال حرفه ای هستید و بازیکنان حرفه ای همه کوششش این است که در همه شرایط خون سردی خود را حفظ کند و کار فنی خود را ارائه دهد. رشته اول من بوکس بود و زمانی که عصبانی می شدم، بیشتر مشت می خوردم چرا که سعی نمی کردیم دقت بیشتری داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان این که تعداد آسیب دیده ها و محرومان تیمش زیاد است، مطرح نمود: به وجود همه بازیکنان احتیاج است و خواهشم این است که در کمال آرامش با همه توان مان نتیجه بگیریم. فقط می خواهم بگویم که من به عنوان مدیرعامل در کنار فرهاد مجیدی، کادر مربی گری و بازیکنان با تیم مدیریتی مان همه کوشش مان را می کنیم تا دیگر تیم مسئله ای نداشته باشد.

او درباره تاخیر پرداختی استقلالی ها گفت: بازیکنان پوزش مرا بپذیرند. ان شاءالله تا یکی دو روز دیگر پول بازیکنان باقی مانده پرداخت می گردد. ذی حساب کارگزار ما متاسفانه یک سفر برون مرزی داشت و روی امضا چک به مشکل خوردیم. این پرداختی برای ما مهم بود چرا که امروز باید این بدهی را پرداخت می کردیم ولی در یکی دو روز آینده انجام خواهد شد. اعضای تیم برای ادامه کار نگران مسائل پشتیبانی، تدارکاتی، مسابقاتی و قراردادی نباشند چرا که ما کنار تیم هستیم و با قدرت حمایت می کنیم.

همچنین در ادامه فرهاد مجیدی در حاشیه این تمرین در خطاب به سعادتمند اظهار کرد: از طرف خودم و بازیکنان از شما تشکر می کنم و همان طور که گفتید چیزی که مهم است، باید خیلی حرفه ای برخورد کنیم و اتفاقاتی که افتاده است را فراموش کنیم و برای این که بخواهیم شکست را فراموش کنیم، فقط یک راه داریم و آن هم برد در بازی های بعدی است و تنها صحبتی که می توانیم انجام دهیم، صحبت از بازی است که آن را در زمین انجام می دهیم.

او در انتها گفت: بازیکنان باوجود این که 9 نفره بودند اما همه کوشش شان را کردند و من از آن ها متشکرم و اگر مشکلاتی بوده است از طرف من و کارد فنی بوده است و ان شاءالله در بازی های بعدی جبران می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سعادتمند: در عصبانیت بیشتر مشت می خوریم، مجیدی: باید سایپا را ببریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: در عصبانیت بیشتر مشت می خوریم، مجیدی: باید سایپا را ببریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید