به شماره حساب های اعلام شده پولی نریزید

به گزارش آسانسور، باشگاه پرسپولیس در ارتباط با شماره حساب های اعلام شده برای یاری به این باشگاه بیانیه صادر کرد.

به شماره حساب های اعلام شده پولی نریزید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آسانسور و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است؛ متاسفانه مشاهده شده است که برخی افراد، تحت عناوینی چون؛ حمایت از پرسپولیس، اقدام به ایجاد تشکل یا اعلام شماره حساب برای جمع آوری یاری های هواداری نموده اند. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن آنکه قویا هرگونه ارتباط خود با این موارد را رد می نماید، به آگاهی طرفداران عزیز می رساند چنین اقداماتی، فارغ از نیت عاملان آن، بدون هرگونه هماهنگی و اطلاع این باشگاه اجرا شده است. بر این اساس لازم است و تقاضا می گردد از مشارکت در این طرح ها و اهدای یاری تحت هر عنوانی مرتبط با پرسپولیس، جدا خودداری نمایند.

باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید می نماید؛ طرفداران عزیز پرسپولیس اخبار و اطلاعیه های رسمی باشگاه را به وسیله مراجع و مبادی رسمی اطلاع رسانی آن، دنبال نمایند. به همین دلیل، هرگونه فعالیت های رسمی در زمینه های تجاری و مالی باشگاه که به توجه و مشارکت طرفداران احتیاج داشته باشد نیز صرفا از این طریق به ویژه در سایت رسمی باشگاه، اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است؛ باشگاه پرسپولیس نسبت به مواردی که خارج از چارچوب اشاره شده، در حال فعالیت هستند، هیچ گونه مسوولیت و نفعی ندارد و اتفاقا مشارکت در آن ها بر خلاف منافع، مصالح و خواست باشگاه است.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "به شماره حساب های اعلام شده پولی نریزید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به شماره حساب های اعلام شده پولی نریزید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید