اخبار اقتصادی

ضرورت اهرم کردن بودجه دولتی برای تجهیز دانشگاهها و مراکز علمی

به گزارش خبرنگاران پیمان صالحی امروز در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و بازار که به صورت آنلاین در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید گفت: نمایشگاه...

30 دی 1399

افزایش شمار دکل&zwnjهای نفت و گاز آمریکا به بالاترین رقم از ژانویه رسید

شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز خاطرنشان کرد که افزایش شمار دکل های حفاری نفت و گاز آمریکا در یک هفته به بالاترین رقم از ماه ژانویه رسید.

20 دی 1399

کاهش تا 70 درصدی ترددهای درون شهری

تهران (پانا) - رییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش ترددهای درون شهری در پی اعمال محدودیت های دو هفته ای اطلاع داد.

4 دی 1399

نظرات کارشناسی مرکز پژوهش های اتاق ایران درباره کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه

مرکز پژوهش های اتاق ایران با انتشار یک گزارش کارشناسی، ضمن آنالیز شرایط اقتصاد، جامعه و طرح مالیات بر عایدی سرمایه، به تشریح نواقص این طرح پرداخته و مخالفت خود با اجرای چنین طرحی را اعلام نموده و هشدار داده است که به دلیل وجود چالش های اساسی در این طرح،...

2 دی 1399

شعب بانکی در مناطق قرمز با نیمی از کارکنان فعالیت می نمایند

تهران (پانا) - طبق اعلام شورای پول و اعتبار شعب بانک ها و موسسات اعتباری در مناطق قرمز، حداکثر با یک دوم نیروی انسانی شاغل در آن شعب و با رویکرد تداوم خدمت به شهروندان به فعالیت خود ادامه می دهند.

28 آذر 1399

ظرفیت مناسب صادراتی کشور در زمینه دانش سلول های بنیادی

خبرنگاران/قم مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان بر لزوم کوشش هرچه بیشتر در جهت توسعه فرایندهای علمی و تجاری سازی حوزه سلول درمانی کشور تاکید نمود.

26 آذر 1399

برجام و مذاکره مجدد ایران و آمریکا از نگاه وندی شرمن

تهران (پانا) - وندی شرمن از اعضای سابق تیم مذاکره کننده آمریکا در دولت باراک اوباما توضیح داد که مذاکره و تعامل دوباره در خصوص توافق هسته ای ایران کار سختی است.

25 آذر 1399

اعترض به انتخاب فیلم خورشید به عنوان نماینده سینمای ایران در جایزه اسکار

هیئت معرفی نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار، فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی را به عنوان نماینده سینمای ایران برای معرفی به آکادمی اسکار 2021 انتخاب کرده است.

21 آذر 1399

خبرنگاران اولین رویداد با موضوع انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال برگزار می گردد

مشهد- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برگزاری وبینار اولین رویداد با موضوع انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال پیروز در بستر اینترنت اطلاع داد.

21 آذر 1399

تمدید مهلت ثبت نام در یازدهمین جشنواره فیلم عمار

مهلت ثبت نام در یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار تا 7 آذرماه تمدید شد.

19 آذر 1399

خبرنگاران جان گرانبها تخفیف ندارد

ساوه - خبرنگاران- در حالی که شرایط ساوه از حیث شیوع کرونا در مرحله ای خطرناک قرار گرفته است بعضی از همشهریان بی توجه به پروتکل های بهداشتی و برای خرید میوه و سایر مایحتاج خود راهی چندشنبه بازارهای شهر می شوند که ضمن ایجاد ازدحام و شلوغی، خود را در خطر ابتلا...

15 آذر 1399

محدودیت های ناشی از کرونا جهت صادرات را پیچیده تر نموده است

رئیس اتاق گرگان مهم ترین موانع صادرات استان گرگان را مسائل و محدودیت های ناشی از کرونا و فضای قرنطینه ای بازارهای هدف دانست و از وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه خواست تا به وسیله رایزنی با مسئولان کشورهای هدف، زمینه تداوم تجارت را برقرار نمایند.

13 آذر 1399

حرمین شریف هویت واقعی شیراز تلقی می شوند

ایسنا/ براساس سخنان نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، حرمین شریف هویت واقعی شیراز تلقی می شوند.

12 آذر 1399

بیانیه کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای در خصوص آپارات

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، در پی صدور حکم زندان برای محمدجواد شکوری مقدم، مدیرعامل و بنیان گذار وبسایت آپارات در دادگاه بدوی، کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای در مورد مسئولیت پلتفرم ها بیانیه ای...

9 آذر 1399

کشف 140تن محصولات کشاورزی احتکار شده در سراب

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از کشف 140تن محصولات کشاورزی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

9 آذر 1399

ورود پیازهای زعفران به بازار در سال 1400

معاون موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال وزارت جهاد کشاورزی، از ورود نخستین پیاز های زعفران با استاندارد گواهی محدود در سال 1400 به بازار ایران اطلاع داد.

6 آذر 1399

تعبیر خواب نقره - هدیه دریافت نقره در خواب چه تعبیری دارد؟

با تعبیر خواب نقره، تعبیر خواب معدن نقره، تعبیر خواب انگشتر نقره، تعبیر خواب هدیه دریافت نقره، تعبیر خواب اعضای بدن نقره و... همراه ما باشید.

6 آذر 1399

ارزش تجارت جهانی سال جاری 9 درصد سقوط می نماید

کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (انکتاد) پیش بینی کرد که ارزش تجارت جهانی با وجود نشانه هایی از بهبود در سه ماهه سوم، بین هفت تا 9 درصد در سال 2020 کاهش پیدا می نماید.

3 آذر 1399

همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هوش مصنوعی دریچه ای تازه به سوی دنیای دیجیتال و علوم نوین است. دنیایی با پیچیدگی های فناورانه که مزایا و معایب گوناگونی دارد.

2 آذر 1399

خبرنگاران لزوم ضابطه مندی و شایسته سالاری در حمایت از سینماگران حوزه مقاومت

تهران- خبرنگاران- تهیه کننده سینما با اشاره به ضرورت ضابطه مندی در حمایت از فیلمسازان سینمای مقاومت، گفت: حمایت ارتباط محور نمی تواند شرایط سینمای مقاومت را بهبود دهد.

1 آذر 1399
تعداد: (95)