ماموت خودرو؛ میزبان خدمات محصولات رنو در ایران شد

به گزارش آسانسور، ماموت خودرو پیروز شد نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات رنو در ایران گردد. نام ماموت خودرو همیشه در کنار محصولات فولکس واگن مشاهده می شد. اما حال این خودروساز براساس اخبار رسمی قرار است شاهد تردد محصولات رنو برای خدمات پس فروش در نمایندگی های خود نیز باشد.

ماموت خودرو؛ میزبان خدمات محصولات رنو در ایران شد

بیت ران - محمد فتح اللهی: پیش از هر چیز باید اعلام نمود که فعلاً خبری از واردات محصولات تازه رنو به ایران نیست. اما ماموت خودرو با دریافت نمایندگی خدمات محصولات رنو در ایران، قطعاً راه را برای ورود محصولات تازه رنو به ایران هموارتر کرد.

مالکان خودروهایی مانند رنو تالیسمان یا رنو کولئوس از این پس می توانند برای بهره مندی از خدمات، به نمایندگی های ماموت خودرو در سراسر کشور مراجعه نمایند.

از نگین خودرو به ماموت خودرو

همانطور که می دانیم، در سالهایی که امکان واردات خودرو فراهم بود، محصولات رنو را نگین خودرو به ایران می آورد. بسیاری از محصولات این برند فرانسوی مانند تالیسمان، نسل اول و دوم کولئوس، سیمبل و… به وسیله نگین خودرو به فروش رسید.

اما با مسدودی واردات خودرو به ایران، نگین خودرو مسائل بسیار زیادی را متحمل شد. بسیاری از حواله داران محصولات رنو، بیش از دو سال در انتظار دریافت خودرو از این شرکت بودند که سرنوشت آنها هنوز هم تعیین نیست.

بطوری که در میان مشتریان این شرکت، نگین خودرو به ندین خودرو مشهور شد! اما مشکل فقط مربوط به عدم تحویل خودرو نبود. نگین خودرو عملاً ارائه خدمات به محصولات رنو را متوقف کرد.

به طوری که مالکان محصولات رنو، در زمان مراجعه به نمایندگی های این برند هیچ خدماتی دریافت نمی کردند. نگین خودرو خود را نماینده این برند فرانسوی معرفی کرد، اما ماه هاست که خدماتی به مالکان خودروهای رنو در ایران نمی دهد.

موضوع زمانی جالب شد که مالکان خودرو باید برای سرویس های دوره ای خود به نگین خودرو مراجعه می کردند. اما نگین خودرو به مالکان اعلام می کرد که خدمات را در تعمیرگاه های سطح شهر انجام دهند و فاکتور را برای این شرکت خودرویی برای پرداخت هزینه گارانتی بیاورند. اما مالکان رنو عنوان کردند که نگین خودرو از پرداخت هزینه های گارانتی و سرویس فرار می نماید.

حال با دریافت نمایندگی خدمات محصولات رنو از سوی ماموت خودرو، خیال مالکان خودروهای این برند در ایران راحت خواهد شد. ماموت خودرو سالهاست که مشغول ارائه خدمات به خودروهای فولکس واگن است و مشتریان VW در ایران از خدمات خودروهای خود راضی هستند.

تارا فیس لیفت وارد فاز اجرایی شد / شروع تغییر چهره تارا ایران خودرو

موتور TU5 پلاس ایران خودرو به سایپا نرسید / شاهین پلاس فراوری نمی گردد؟

قیمت خودروهای تجاری در سایه خلاء قانونی / لزوم نظارت بر شیوه قیمت گذاری پیکاپ ها

زمان تکمیل وجه مشتریان بهمن موتور اعلام شد / قیمت فروش محصولات بهمن موتور

قیمت خودروهای مونتاژی به وسیله شورای رقابت منتشر شد / قیمت 28 خودرو مونتاژی بازار

شرایط فروش محصولات کرمان موتور ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام شد

قیمت محصولات فردا موتورز تعیین شد / فهرست تازه اصلاحی شورای رقابت

قیمت محصولات بهمن موتور اعلام شد / فهرست تازه اصلاحی شورای رقابت

منبع: بیت ران

به "ماموت خودرو؛ میزبان خدمات محصولات رنو در ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموت خودرو؛ میزبان خدمات محصولات رنو در ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید