یک دونه نون صددونه نون با فر و فر و فر صدا میاد منتشر شد

به گزارش آسانسور، تهران (پانا) - دو کتاب کودک یک دونه نون صددونه نون و فر و فر و فر صدا میاد که تدوین آنها به همت مجموعه تربیتی خانه هم بازی صورت گرفته، توسط انتشارات راه یار منتشر و روانه عرصه نشر شد.

یک دونه نون صددونه نون با فر و فر و فر صدا میاد منتشر شد

به گزارش روابط عمومی انتشارات راه یار، دو کتاب کودک یک دونه نون صددونه نون و فر و فر و فر صدا میاد که تدوین آنها به همت مجموعه تربیتی خانه هم بازی اجرا شده، توسط انتشارات راه یار منتشر و روانه عرصه نشر شد.

بنابرین گزارش، یک دونه نون صد دونه، روایتی ست بچگانه از تاریخ دفاع مقدس که به مشارکت بچه ها در فعالیتهای پشتیبانی جنگ با موضوع تأمین مردمی نان جبهه ها می پردازد. در این کتاب تعاملی، بچه ها، با شیوه ای جدید، علاوه بر شعر خواندن و رنگ آمیزی نقاشی ها، با بسته خلاقانه ضمیمه، باهمراهی والدین شان، بازی های مرتبط با کتاب را انجام می دهند.

براساس این گزارش، یک دونه نون صد دونه نون به عنوان جلد اول از مجموعه کتاب های ما فردا رو می سازیم مجموعه تربیتی خانه هم بازی در 16 صفحه، شمارگان 3000 و قیمت 12هزار تومان به چاپ رسیده است. منیژه هاشمی، شاعر و حکیمه شریفی، تصویرگری این کتاب را برعهده داشته اند.

بنابرین گزارش، کتاب فر و فر و فر صدا میاد نیز به عنوان جلد دوم از مجموعه کتاب های ما فردا رو می سازیم، با ترانه ها و رنگ آمیزی های خود، به موضوع جهاد تولید ماسک در روزهای کرونایی و نقش بچه ها در کنار مادران با موضوع مسجد می پردازد و در میانه موج مواسات و همدلی در کشور، امید به آینده ای روشن را نوید می دهد.

این کتاب نیز که منیژه هاشمی؛ شاعری و سمیه سادات هاشمی، تصویرگری آن را برعهده داشته اند، در 16صفحه، شمارگان 3000 و قیمت 12هزار تومان توسط انتشارات راه یار راهی بازار نشر شده است.

این مجموعه کتاب های تعاملی با ترانه های بچگانه به زبانی ساده و صمیمی و استفاده از موقعیت های تاریخ انقلاب، به نقش مشخص کننده و حضور بچه ها درمسائل اجتماعی و تلاش برای تغییر وضع موجود می پردازد. در این کتاب ها بچه ها با مسائلی مانند امید به آینده، خودباوری و مسئولیت پذیری آشنا شده و در کنار بازی، شعر و رنگ آمیزی فهم خود را از موقعیت های مطرح شده در کتاب ها کامل می کنند.

بنابرین گزارش، علاقه مندان برای تهیه این کتاب ها، علاوه بر کتاب فروشی ها می توانند به صفحات مجازی ناشر به نشانی raheyarpub یا سایت vaketab.ir مراجعه کنند و یا با شماره های 02537746490 و 09338679554 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یک دونه نون صددونه نون با فر و فر و فر صدا میاد منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک دونه نون صددونه نون با فر و فر و فر صدا میاد منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید