ترامپ: فراوری ناخالص داخلی ایران 27 درصد کاهش یافته است

به گزارش آسانسور، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود در ویسکانسین آمریکا، به خروج از برجام اشاره نمود و گفت: من توافق هسته ای فاجعه بار دولت گذشته با ایران که 150 میلیارد دلار به علاوه 1.8 میلیارد پول نقد برای هیچ چیز داد، خارج شدم.

ترامپ: فراوری ناخالص داخلی ایران 27 درصد کاهش یافته است

به گزارش ایرنا، ترامپ بار دیگر ادعا کرد: اگر برنده شویم، نخستین تماسی که دریافت خواهم کرد از ایران خواهد بود که می گوید بیایید توافقی انجام دهیم. می دانید، فراوری ناخالص داخلی آن ها 27 درصد کاهش یافته است، آن ها تشنه رسیدن به توافقند.

وی همچنین در این گردهمایی تبلیغاتی به مساله کرونا که پاشنه آشیل وی در انتخابات پیش رو شده است، اشاره نمود و با کم اهمیت دانستن این ویروس که تا به امروز منجر به کشته شدن بیش از 210 هزار نفر در آمریکا و همچنین ابتلای بیش از 8 میلیون نفر در این کشور شده است، مدعی شد که به سرعت خوب شده است و اکنون در ایمنی به سر می برد.

حاضران در این گردهمایی بر اساس سیاست ماسک ستیزی ترامپ، بدون رعایت فاصله اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک حضور یافته بودند در حالیکه ایالت ویسکانسین شاهد افزایش نرخ ابتلا به کرونا در روز های اخیر بوده است.

نامزد رئیس جمهوری آمریکا که اظهارات وی درباره انتقال مسالمت آمیز قدرت مورد مناقشه قرار گرفته بود، درباره زمان خروج خود از کاخ سفید اعداد 4، 8، 12و 16 سال استفاده کرد.

منبع: فرارو

به "ترامپ: فراوری ناخالص داخلی ایران 27 درصد کاهش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: فراوری ناخالص داخلی ایران 27 درصد کاهش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید