فال روزانه 02، 01، 1399

به گزارش آسانسور، فال روزانه 99/01/02

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می شود فرصت های زیادی برای افزایش مهارت های فردی پیدا می کنید. در این سال جدی تر از همیشه کار کنید و از هر فرصتی برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. در ماه های تیر و مرداد امسال شرایطی پیدا می کنید تا کار مهمی که مدت ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید. مهر ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. آذر ماه امسال زمان تفریح و شادی شما است و در این ماه تا می توانید خوش بگذرانید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده اید، رویکردی جدی به زندگی داشته باشید و فرصت ها را به موقعیت هایی برای پیشرفت تبدیل نمایید.

فال روزانه 02، 01، 1399

تصمیم اشتباهی در گذشته گرفته اید و امروز با عواقب این تصمیم روبرو خواهید شد. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل تان، خرج نمایید. مشاجره ای که میان اعضای منزل صورت گرفته را ختم به خیر کنید. بیش ازحد به دست وپای همسر یا عشق زندگی تان نپیچید و اجازه دهید مدتی تنها باشد. یکی از دوستان قدیمی امروز به شما سر می زند و خاطره های خوش گذشته را زنده می کند. امروز فرصتی پیدا می کنید تا مدتی را در تنهایی سر کنید و آرامش پیدا کنید.

نیازی نیست نگران سلامتی تان باشید و امروز از هر روز دیگری سرحال تر خواهید بود. نصیحت های همسر یا عشق زندگی تان را آویزه گوش نمایید. فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. امروز شرایطی پیش می آید تا جوانمردی تان را ثابت کنید و یکی از اطرافیان را ببخشید. تمرکز بیشتری به کارهای مهم اختصاص دهید. فرصتی پیدا می کنید تا کدورت های قدیمی را کنار بگذارید و روز عاشقانه ای را با همسر یا عشق زندگی تان به خاتمه برسانید.

کینه توزی را کنار بگذارید و قلب تان را پذیرای عشق و محبت کنید. روز خوبی را در پیش دارید و به رغم اینکه انتظارش را نداشتید، پولی به دست تان می رسد. تفریح و سرگرمی بیش از حد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و موفقیت باشید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی دهید و این شرایط زمینه دلخوری آنها را فراهم کرده است. همسر یا عشق زندگی تان امروز خاطره های خوش گذشته را در ذهن شما زنده خواهد کرد. شرایطی برای دیدار با دوستان قدیمی دست می دهد. اجازه ندهید بی حوصلگی روز شما را خراب کند و روز را با نشاط به خاتمه برسانید.

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. مهمان ناخوانده ای به دیدارتان می آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. یکی از اعضای منزل امروز بیمار می شود و به پرستاری شما نیاز دارد. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید. اجازه ندهید اختلاف نظر میان شما و همسر یا عشق زندگی تان بالا بگیرد. اگر می خواهید کامروا باشید، سحرخیزی پیشه کنید.

بیماری مزمنی که دارید امروز رو به بهبودی خواهد گذاشت. یکی از اعضای منزل نیازمند کمک مالی شما است. اهل منزل امروز شما را دلخور و ناراحت خواهند کرد. اجازه ندهید که همسر یا عقش زندگی تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی کنید. انسان شوخ طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه ای پیدا کنید. با انجام کارهای موردعلاقه تان، از شر نگرانی و اضطراب خلاص شوید.

زندگی را سخت نگیرید و کاری انجام دهید که آرامش خاطر شما را به دنبال داشته باشد. کارهای مالی را با دقت بیشتری انجام دهید و امروز بیشتر از همیشه مواظب حساب و کتاب های تان باشید. برای حل مسائل از کمک دوستان و آشنایان غافل نشوید. امروز احتمال عاشق شدن شما بسیار است، اما با عشق ماندگاری طرف نخواهید بود. دور شایعه پراکنی و سخن های بی اساس را خط بکشید. فرصتی پیدا می کنید تا سری به بزرگ ترهای فامیل بزنید.

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مسائل خم شود و با انجام کارهای موردعلاقه تان، آرامش لازم برای مواجهه با مسائل را بدست آورید. نگرانی های مالی تان به خاتمه می رسد و امروز پولی به دست شما خواهد رسید. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می شود. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا نمی کنید و مجبور می شوید تا پاسی از شب کار کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کاری را برای رضایت و خوشنودی شما انجام می دهد. لحظه های شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه خواهید کرد.

احساس اعتماد به نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مسائل را کوچک و ناچیز خواهید دید. به تنهایی از حل مسائل مالی بر نمی آیید و بهتر است از اعضای فامیل کمک بگیرید. خبری شاد و مسرور کننده به دست شما می رسد. انتظارات خود را از همسر یا عشق زندگی تان کمتر کنید. کارهای روزانه امروز آن گونه که انتظار دارید پیش نمی رود. فرصتی برای عشق و عاشقی پیدا می کنید. به فردی که از شما درخواست کمک دارد، پاسخ مثبت بدهید.

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی تان باشید. کارهای خلاف را کنار بگذارید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی ها را فراموش کنید. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می کنید. راهی سفری هستید، اما بهتر است که عطای سفر را به لقایش ببخشید چرا که در این سفر به شما خوش نمی گذرد. امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد.

ترس های بی جا را کنار بگذارید و جویای موفقیت و پیشرفت باشید. امروز از هرگونه شراکت تجاری یا فعالیت مالی دوری کنید. خبر فرخنده ای از جانب یکی از دوستان به دست شما خواهد رسید. زندگی را به همسر یا عشق زندگی تان سخت نگیرید. قبل از اینکه مسئله ای که به آن برخورد کرده اید دردسرهای زیادی برای شما درست کند، این مشکل را امروز حل کنید. ممکن است بین شما و فردی مشاجره ای ایجاد شود. در اولین فرصت سری به پدر و مادر یا بزرگان فامیل بزنید.

سوء تفاهمی میان شما و یکی از دوستان ایجاد خواهد شد. قرار است فرصتی را در کنار دوستان قدیمی باشید، اما احتمال ولخرجی شما در این دورهمی وجود دارد. اطلاعات شخصی خود را با هر کس و ناکسی درمیان نگذارید. صداقت در رفتار و گفتار را با همسر یا عشق زندگی تان درپیش بگیرید. فرصتی را پیدا می کنید تا حسابی استراحت کنید.

زود از کوره در می روید و سریع عصبانی می شوید. قبل از اینکه عدم پرداخت بدهی های عقب مانده، کار دست تان دهد، فکری به حال این بدهی ها بردارید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. قدردان زحمت های همسر یا عشق زندگی تان باشید. خریدی دلچسب و خوشایند را تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان به دنبال فرصتی برای صحبت با شما است. روز خسته کننده ای را در پیش رو دارید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 02، 01، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 02، 01، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید