میثم بائو بازیکن قائمشهری از کرونا نجات یافت ، واکنش AFC به بیماری بازیکن استقلال و پرسپولیس

به گزارش آسانسور، میثم بائو بازیکن قائمشهری سرخابی ها که چند روز قبل تست ابتلاء به کرونایش مثبت اعلام شد و در بیمارستانی در ساری بستری بود، پس از بهبود نسبی از بیمارستان به خانه برگشت.

میثم بائو بازیکن قائمشهری از کرونا نجات یافت ، واکنش AFC به بیماری بازیکن استقلال و پرسپولیس

به گزارش آسانسور به نقل از ایرنا، میثم بائو که باید مطابق با پروتکل بهداشتی و درمانی برای ویروس کرونا، پس از ترخیص از بیمارستان نیز حدود دو هفته آینده دوران نقاهتش را در منزل در قالب قرنطینه خانگی دنبال کند، با انتشار فایل تصویری دریکی از سایت های نزدیک به باشگاه نساجی قائمشهر،ضمن قدردانی از طرفدارانش برای پیگیری شرایط جسمی اش ، به مردم توصیه کرد تا پویش در خانه بمانیم را رعایت کنیم.

بازیکن اسبق تیم های تراکتور سازی و ابومسلم خراسان در این فایل در حالی که تنگی نفس یکی از علایم ویروس کرونا همچنان در وی وجود داشت کرونا را یکی از بیماری ها سخت اظهار داشت و به طرفداران جوانش توصیه کرد تامواظف والدین خود باشند.

میثم بائو متولد شهریورماه ماه سال 62 شهرستان قائمشهر در استان مازندران است که سابقه بازی در تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور سازی و ابومسلم خراسان را در کارنامه اش دارد و در سال 94 نیز طی قراردادی به تیم دسته اولی نساجی قائمشهر پیوست که به دلیل اختلاف با مالک وقت این تیم مازنی در برگشت زدن چک باشگاه، از تیم شهرش اخراج شد.

ابتلا این بازیکن به ویروس کرونا در سایت AFC کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز بازتاب یافت.

پیش از این روابط عمومی تیم دسته اولی رایکا بابل که در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول با خرید امتیاز تیم سابق خونه به خونه بابل در این رقابت ها حضور دارد اعلام نموده بود که چهار بازیکن و یک نفر از کادر فنی این تیم مشکوک به ویروس کرونا هستند.

براساس آمار غیر رسمی بیش از 100 بازیکن فوتبالی استان مازندران در رقابت های لیگ دسته اول و برتر ایران توپ می زنند

منبع: همشهری آنلاین

به "میثم بائو بازیکن قائمشهری از کرونا نجات یافت ، واکنش AFC به بیماری بازیکن استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میثم بائو بازیکن قائمشهری از کرونا نجات یافت ، واکنش AFC به بیماری بازیکن استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید