نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر: هند پاسخ جنایت های خود را دریافت خواهد نمود

به گزارش آسانسور، در پی کشته شدن یکی دیگر از رهبران مسلمان آزادی خواه کشمیر توسط نظامیان هندی و به آتش کشیدن شدن 15 خانه، نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر واکنش نشان داد.

نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر: هند پاسخ جنایت های خود را دریافت خواهد نمود

به گزارش دفتر منطقه ای آسانسور به نقل از ای.آر.وای نیوز، راجا فاروق حیدر نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر ضمن اعتراض شدید به شروع موج جدید حملات هند به ساکنین کشمیر اشغالی گفت: نهادهای مسئولین بین المللی باید واکنشی جدی و در خور داشته باشند.

وی توضیح داد: این جنایت را به که به کشته شدن یکی از رهبران آزادی خواه کشمیری و سوخته شدن 15 خانه و غارت اموال آن منجر شده است به شدت محکوم می کنیم.

راجا فاروق حیدر گفت: نظامیان هندی روزانه به سوی مرزهای پاکستان و منطقه آزاد کشمیر نیز شلیک می نمایند و باعث زخمی شدن انسان های بی گناه می شوند.

نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر اضافه نمود: در حالی که توجه جامعه دنیای به موضوع کرونا معطوف شده جنایات هند در کشمیر اضافه شده است.

راجا فاروق حیدر گفت: هند با کشتن جوانان کشمیری نمی تواند موج مقاومت را در این منطقه آرام کند و به زودی با پاسخ های دندان شکنی روبرو خواهد شد.

لازم به ذکر است طی روزهای اخیر حمله نظامیان هندی به مسلمانان کشمیری افزایش یافته است و نظامیان هندی برای کشتن یک جوان کشمیری به نام جنید سهرایی خانه های زیادی را با مواد منفجره از بین بردند.

انتشار تصاویری از این اتفاق دردناک که باعث آواره شدن زنان و بچه ها شده بود واکنش های گسترده ای در سطح دنیا داشته است.

هندی طی 3 دهه اخیر 100 هزار نفر از مسلمانان کشمیری را کشته و باعث مفقودالاثر شدن 10 هزار نفر دیگر شده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر: هند پاسخ جنایت های خود را دریافت خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر منطقه آزاد کشمیر: هند پاسخ جنایت های خود را دریافت خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید