اسم 15 تیم را قرمز بگذارند و بازی نمایند، باپیشنهاد نکونام موافقیم

به گزارش آسانسور، محمدرضا زنوزی مطلق در مصاحبه با رادیو ایران درباره طومار نوشته شده هفت باشگاه برای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر فصل جاری گفت: اعضای هفت باشگاه تا روز گذشته این طومار را امضا نموده بودند که تعداد باشگاه های امضا کننده لحظه به لحظه افزایش می یابد.

اسم 15 تیم را قرمز بگذارند و بازی نمایند، باپیشنهاد نکونام موافقیم

مالک باشگاه های تراکتور و ماشین سازی تبریز اضافه نمود: حرف ما با آنان یکسان بوده و معتقدیم که برگزاری بازی ها در چنین شرایطی امکان پذیر نیست.

زنوزی با بیان اینکه دو قشر از برگزاری بازی ها سود می برند، اعلام نمود: مخالف برگزاری بازی ها هستیم؛ چرا که شرایط برگزاری وجود ندارد. وقتی وزیر بهداشت می گوید به زور از من امضاء گرفته اند، دیگر چه بحثی باقی می ماند؟ شما نماینده ما در فدراسیون فوتبال هستید، ما که نماینده شما نیستیم؛ همه به جز فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، با برگزاری بازی ها مخالف هستند.

مالک باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه بعضی از رسانه ها عدالت را رعایت نمی نمایند، اظهار کرد: 15باشگاه مخالف برگزاری لیگ برتر هستند و تنها یک باشگاه موافق است؛ پس نوع انعکاس اخبار باید با نسبت 15 به یک باشد؛ البته تعداد زیادی از رسانه های ورزشی عدالت را رعایت می نمایند و تنها تعدادی از آن ها نگاه رنگی دارند.

وی با اشاره به مخالفت 15 باشگاه با برگزاری مسابقات گفت: پیشنهاد می کنم نام 15 تیم را به تیم قرمز رنگ تغییر داده و بین استان ها تقسیم نموده و لیگ برتر برای آنان برگزار نمایند و برای ما نیز لیگ جداگانه تدارک ببینند و یا اینکه اسم 15 تیم را به تیم قرمز پوش فلان تغییر داده و لیگ را آغاز نمایند.

وی با اشاره به صحبت های جواد نکونام در یکی از برنامه های رادیویی، گفت: ما هم قبلاً همان پیشنهاد آقای نکونام مبنی بر برگزاری 39 بازی به صورت متوالی از شهریور ماه را داده ایم و از این فرصت چند ماهه برای ایجاد زیرساخت ها استفاده کنیم.

زنوزی با اشاره به عدم آمادگی بازیکنان لیگ رجحان، عنوان نمود: چندین بازیکن در روزهای اخیر رباط پاره نموده اند و آمار مصدومان با آغاز بازی ها افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه هزینه بازیکنان مصدوم را باشگاه ها متحمل می شوند، اظهار کرد: بنده پیش از این هم اعلام نموده ام که تحت هر شرایطی صد درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت می کنم و امروز نیز 10 درصد دیگر از مطالبات اعضای تیم را پرداخت کردیم تا بیشترین پرداختی را تیم های تبریزی بین باشگاه های لیگ رجحان داشته باشند.

زنوزی ادامه داد: امروز 60 مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور چین ثبت شد که به همین دلیل کل ورزش چین بار دیگر تعطیل شد؛ اما آمار جان باخته ها در کشورمان طی دیروز و امروز سه برابر شده که نشانگر سیر صعودی کرونا در ایران است. بر اساس شنیده ها، این ویروس به تازگی حتی علایم هم نداشته و فرد مبتلا را طی 24 الی 48 ساعت از پای در می آورد. ما اکنون نمی دانیم که یکی از اعضای کادر ماشین سازی به دلیل کرونا فوت نموده یا دلیل دیگری داشته است؟ جوابگوی این مسائل چه کسی است؟

وی در مورد صحبت با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، شرح داد: آقای سهیل مهدی یک بار با بنده تماس گرفت و تلفنی صحبت کردیم که ایشان همچنان حرف خودشان را می زد، به من اعلام نمود که با یک اسپانسر قرارداد داریم و از طرفی به ویلموتس هم بدهکار هستیم که من هم گفتم آقای سهیل مهدی، 95 درصد این پول متعلق به باشگاه بوده و تنها پنج درصد آن سهم فدراسیون فوتبال است. دنبال این هستند که از اسپانسر پول بگیرند و هزینه آن هم بر دوش باشگاه هاست.

مالک باشگاه تراکتور در پاسخ به این سئوال که تکلیف لیگ قهرمانان آسیا در صورت تعطیلی لیگ برتر، چه می گردد؟ گفت: این موضوع مشکل من نیست، بقیه لیگ هایی که تعطیل کردند می خواهند چه کار نمایند؟ مگر سایر کشورها باشگاه آسیایی ندارند؟ 12 باشگاه اماراتی خواهان تعطیلی لیگ این کشور شده اند.

وی ادامه داد: با بازیکنان و مربیان تیم ها تماس برقرار نموده و تهدیدشان نموده اند و کمیته انضباطی نیز با صدور بیانیه ای مصاحبه نمایندگان را تهدید به محرومیت نموده است. من را محروم نمایند، من یک طرفدار هستم، ما به محرومیت ها عادت داریم. همه را محبوس می نمایند، مگر می گردد جلوی دهان همه را بگیرند تا آقایان به منافع شان برسند؟

زنوزی ادامه داد: ما چهار باشگاه خصوصی لیگ رجحان فردا به طور رسمی به وسیله اتوماسیون اداری، نامه ها را به فدراسیون فوتبال ارسال می کنیم و اگر تا 48 ساعت آینده خبری نشد، ما اسناد مصاحبه های وزیر بهداشت، مصاحبه رئیس فدراسیون پزشکی را در گذشته و الان به همراه صحبت های مدیران باشگاه ها، مربیان و بازیکنان را به فیفا ارسال می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اسم 15 تیم را قرمز بگذارند و بازی نمایند، باپیشنهاد نکونام موافقیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسم 15 تیم را قرمز بگذارند و بازی نمایند، باپیشنهاد نکونام موافقیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید